Skrivbord
2021-05-26
920383
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, engelsk stil, fanérat i valnöt, beslag i mässing, läderklädd skiva, höjd 77, 110x60 cm
Bruksslitage, nyckel saknas