Porslin Japan Imari
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TALLRIKAR, VASER, 6 dlr., porslin, Japan, 1900-talets första hälft, Imari, höjd ca 11-12, diameter 21 cm
Kuntoraportti
Enstaka sprickor (stjärn), smärre nagg
920338
Päivämäärä:
2021-05-27