Bengt Lindström carborundum
2021-05-28
920332
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad samt numrerad VII/XXV, carborundum, ca 66x50 cm
Ej examinerad ur ram, fukt innanför ram