Golvlampor
2021-05-30
920270
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1940/50-tal, mässing, justerbar höjd, textilklädda skärmar, höjd ca 130-170 cm,
Bruksslitage, repor och fläckar, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen