Golvlampa 1900-tal
2021-05-30
920133
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets senare hälft, metall, sockel i travertin, totalhöjd ca 210 cm