Starkvinsglas
2021-05-28
920103
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STARKVINSGLAS, 11 st, 1800-tal, graverade samt fjällslipade ben, höjd ca 13 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage