Ljusstake GAb Brons

Ljusstake GAb Brons
Ljusstake GAb Brons
Ljusstake GAb Brons
Ljusstake GAb Brons
Ljusstake GAb Brons
Ljusstake GAb Brons

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

LJUSSTAKE, patinerad brons, kolonnmodell, stämplad i brotten GAB brons 16, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

920088

2021-05-25