Porslinsmålning Kina 1900-tal
2021-05-29
920083
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PORSLINSMÅLNING, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger av figurscen i trädgård, 24x28 cm.
Något ytslitage samt smärre färgbortfall.