Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ÄLDRE GRAFIK, 3 dlr, genremotiv efter Teniers, ca 37x25,5 cm, kopparstick Linné och Bellman, litografier, 1800-talets andra hälft,
Nagg, gulnader, fläckar, slitage
919951
2021-05-27