Månbord 1800-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MÅNBORD, bemålat, 1800-talets slut, höjd ca 74, diameter 120 cm
Kuntoraportti
Senare bemålning
919847
Päivämäärä:
2021-05-26