Soffbord
2021-05-28
919610
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, troligen England, höjd ca 54, ca 135x92 cm
Bruksslitage