Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM (1906-1994), vas, Orrefors 1962, Ariel, randig dekor i blått med vertikala luftbubblor, signerad ORREFORS Ariel Nr 245 L Edvin Öhrström, höjd 19 cm
Mindre ytskador
919514
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här