Sängbord
Closed
2021-05-26
919421
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft, mörkbetsade, dragknopp i mässing, hylla samt låda i sarg, svarvade ben, höjd ca 66, 42x50 cm
Bruksslitage, fanérskador