Nattduksbord jugend
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1900-talets början, jugend, skiva i marmor, skåp samt låda, fanerat i björk, dörr med intarsia i form av stiliserade blommor, draghandtag med hamrad dekor, höjd ca 75, 40x35 cm
919353
2021-05-24