Klubbat för:
1 100 SEK
800 SEK
BORD MED UPPSATS, 1800-tal, björk, sarglåda, uppfällbar uppsats med lådor och fack, längd 50 cm, bredd 35 cm, höjd 74/88 cm.
Bruksslitage, fläckar, sprickor.
919297
2021-05-30