Manschettknappar 18k guld
2021-05-30
919202
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, bär svenska importstämplar, höjd ca 2 cm, vikt 8 gram.
Monogramgravyr, mindre bruksslitage-.