Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüver, 136/190, färglitografi, bladmått ca 39,5x50 cm, oramad
919115
2021-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här