Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-05-24
918967
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt av okänd kvinna, olja på duk, ca 25x20 cm
Ett hål i duken, retuscher