Sideboard
Vollendet
2021-05-25
918951
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1950/60-tal, lådor samt luckor med bakomliggande hyllplan, fanér i teak, höjd ca 77,5 samt 164x45 cm
Bruks och åldesrelaterat slitage