Oidentifierad konstnmär
2021-05-24
918839
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTRNÄR, komposition, litografi, signerad, ca 30x38 cm
Ej examinerad ur ram