Soffbord i furu
2021-05-24
918702
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt, furu, höjd ca 47, 155x50 cm
bruksslitage