Carl Berndtsson
2021-05-25
918576
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BERNDTSSON (1902-1983), olja på duk, gubbar I hamn, signerad, olja på duk, ca 90 x 122 cm