Salt och pepparkar bägare silver
2021-05-20
918549
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALT- och PEPPARKAR, SALTKAR, 2 st, SUPBÄGARE, silver 800, 1800/1900-tal, höjd 3-7,5 cm, vikt 119 g
Bägaren med bucklor