Sidenbroderier 1800-tal
2021-05-21
918506
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDENBRODERIER, 3 st, 1800-tal, delvis signerad, bildmått 10x12, 17x25 resp 24x19 cm
Skador, fläckar