Karl Erik Ekselius soffbord
2021-05-26
918460
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, 1960-tal, teak, JOC Vetlanda, centrerad fot, höjd ca 56, diameter 110 cm
Slitage, fläckar på bordsskiva