Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FARTYGSMODELL, 1900-talets mitt, bemålat trä samt detaljer i tyg och metall, med ställning, höjkd ca 76 samt längd 87 cm
Zustandsbeschreibung
Sabboolikt ej komplett, slitage
918440
2021-05-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner