Sideboard teak
2021-05-29
918277
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanerat med teak, skåp med hyllor invändigt, draglådor, höjd ca 80 cm, 160x42 cm
Bruksslitage, lådfronter med mindre fanérskador