Byrå rokokostil
2021-05-19
918190
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, rokokostil, skiva av marmor, tre lådor, fanerad med olika träslag, beslag av mässing, höjd ca 80, 97x51 cm
Bruksslitage, nyckel finns