Gustav Rudberg oljemålning
2021-05-27
917979
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001):, "Solgata, Hven", signerad, olja på duk, ca 73x100 cm