Cartier Art Deco etui
2021-05-23
917955
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 EUR |
CARTIER, Art Deco etui, 18K guld, emalj, mått 80 x 98 x 20 mm, vikt 181 g, signerad Cartier, inventarienummer 02519.
Kontakta specialist: Nina Oker-Blom +358 40 7347838, nina.oker-blom@auktionsverket.com
Små skador och slitage.