Armring Åke Stavenow
2021-05-23
917903
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMRING, silver, Åke Stavenow, 1961, stämplar, vikt ca 57 gram
Bruksslitage