Stekfat Kina 17/1800-tal
2021-05-23
917888
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, ca 41x34 cm
Äldre lagning efter skada