Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, mässing, 3 glaskåpor, läder beklädd, höjd 73, ca 110 cm
Zustandsbeschreibung
Nydragen el, renoverad, smärre slitage
917850
2021-05-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner