Oidentifierad konstnär, oljemålning
2021-05-25
917839
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Mansporträtt, monogramsignerad JL 02, framsida med dedikation daterad 1942, olja på duk, ca 43x28 cm
Krackelerad, reva, slitage