Kristian Jones
2021-05-18
917781
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRISTIAN JONES (England): "Babes", signerad och daterad -16, 37/100, digital print, bildmått ca 28x27 cm