Oidentifierad konstnär
2021-05-20
917727
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal), komposition, olja på duk 54x54 cm, otydligt signerad samt dedikation
Smärre slitage