Oidentifierad konstnär 1900-tal
2021-05-20
917723
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal), abstrakt komposition 22x27 cm
Smärre slitage