Okänd konstnär
2021-05-22
917659
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, Kina, svartlackerad metalldekor mot ljus fond, 1900-talets fjärde kvartal, 28x23 cm.
Något ytslitage.