Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Man med fågel, signerad A Fassianos, 71/80, färglitografi på japanpapper 71/80, bladmått ca 62x48 cm
Oramad
917518
2021-05-18