Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Kvinna med bin, signerad A Fassianos, färglitografi på japanpapper 38/80, bladmått ca 49x64 cm
Zustandsbeschreibung
917516
2021-05-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner