Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
BORDSLAMPA, ABO, Randers, Danmark, 1970-tal, mässing, justerbar skärm, höjd 54 cm.
Bruksslitage, viss oxidering, smärre repor, småbucklor på skärm, SAV garanterar ej funktionen.
917483
2021-05-20