Claire View oljemålning
2021-05-27
917382
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): "Technology consumer", signerad samt daterad -20, olja på duk, ca 27x22 cm