Claire View oljemålning
2021-05-20
917378
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): "The glorious handbag", signerad samt daterad 21, olja på duk, ca 50x40 cm