Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets senare del, engelsk stil, klädd, djuphäftad, snurr och vippfunktion, på hjultrissor, sitthöjd ca 53 cm, höj, sänk och vickbar.
Bruksslitage, torrsprickor
917369
2021-05-18