Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
SÄNGBORD/BYRÅAR, 1 par, fanerade i mahogny, 1900-talets mitt, 3 lådor, skiva med sarg, beslag i mässig, höjd ca 73, 44x32 cm
Färgskiftning, slitage
917306
2021-05-19