Matta orientalisk
2021-05-19
917187
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 200 SEK |
MATTA, orientalisk, old, signerad, ull på bomullsvarp, ca 350x255 cm
Åldersrelaterad slitage, missfärgningar