Matta ingegerd Silow
2021-05-22
917178
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, ca 197x138 cm
Bruksspår, fransskador, fläckar förekommr