Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
TURE SJÖLANDER (född 1937): Paul McCartney, etat I, signerad och numrerad Ture Sjölander 116/135, färglitografi, bladmått ca 68x83 cm
Ej examinerad ur ram
917088
2021-05-17