Ostrongafflar i silver
2021-05-18
917074
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, 1900-talets första hälft, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, i originaletui, längd ca 14,5 cm, total vikt ca 157 g
Bruksspår och åldersrelaterat slitrage