Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, tidigt 1900-tal, Pol Roger, nysilver, hänklar i tenn i form av vinblad i tenn, medföljer nyckelring, höjd ca 20, diameter 20 cm
Bruksslitage , bucklor kring sarg
917060
2021-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här